Jump to content

Krmné směsi pro králíky:


Kompletní krmné směsi pro králíky jsou vyráběny pouze v granulované formě. Krmné směsi jsou optimalizovány dle kategorií zvířat na směsi CHKK určené pro chovná zvířata, březí a kojící samice, VKK odstav určené pro odstavená mláďata, VKK výkrm určené pro zvířata ve výkrmu. Podle potřeb jednotlivých kategorií jsou upraveny parametry jednotlivých receptur a to převážně poměr mezi vlákninou a dusíkatými látkami, obsah lysinu a metabolizovatelné energie (MEkr MJ/kg). Je důležité krmnou směs neředit jinými krmivy, popřípadě na tento fakt upozornit výrobce. Krmné směsi pro králíky jsou přizpůsobovány potřebám a možnostem jednotlivých chovů.

Kompletní krmná směs pro králíky CHKK – chovní králíci:

Tato kompletní krmná směs je krmena chovným zvířatům, kojícím a březím samicím. Směs svým složením zabezpečuje nutriční potřeby samic pro tvorbu růst plodů a  následně pro produkci mléka. Směs neobsahuje kokcidiostatikum.

balení: pytel 25 kg

Kompletní krmná směs pro odstavcové králíky VKK – odstavená mláďata:

Tato kompletní krmná směs je krmena odstaveným mláďatům přibližně v 28 – 32 dnech po narození. Směs je dobré přidávat mláďatům ještě před odstavem, aby ji přijímali společně s matkou. Směs svým složením zabezpečuje nutriční potřeby odstavených mláďat tak, aby zbytečně nezatěžovala jejich organismus vysokým obsahem škrobu a dusíkatých látek. Směs obsahuje kokcidiostatikum.

balení: pytel 25 kg

Kompletní krmná směs pro výkrmové králíky VKK – výkrm králíků:

Tato kompletní krmná směs je určena pro výkrmové králíky cca. od 45 dne věku zvířat.Tato směs svým obsahem dusíkatých látek a energie zabezpečuje optimální růst vykrmovaných zvířat. Směs neobsahuje kokcidiostatikum.

balení: pytel 25 kg

Napište nám